...

Gabinet Eveline Strauss

Salon kosmetyczny – oferta współpracy


Chciałabyś otworzyć salon kosmetyczny? Nie masz pomysłu na to, jak ma wyglądać Twój salon i jak zorganizować wszystko krok po kroku?
Organizacja salonu kosmetycznego to nie lada wyzwanie i wymaga wiele poświęcenia i wiedzy z zakresu planowania, strategii i marketingu.

1.  W początkowej fazie należy zorientować się jak wygląda sytuacja na rynku w Twojej miejscowości.

2. Następnym krokiem to zaplanowanie swojego przedsięwzięcia, postawienie sobie celów i zaplanowanie finansów.

3. Niezbędnym krokiem są również formalności dotyczące założenia działalności gospodarczej, wpis do ewidencji działalności gospodarczej, nadanie numeru NIP i REGON, założenie konta firmowego.

4. Wybranie lokalu to niemal połowa sukcesu, ważna jest lokalizacja, analiza kosztów najmu, dojazdu klienta, komfortu parkowania.

5. Nie obędzie się także bez uzyskania pozwoleń, dlatego należy zaczerpnąć szczegółowych informacji u Inspektora Sanitarnego.

6. Wyposażenie to niestety spory koszt, którego nie możemy pominąć w planowaniu salonu. Warto zastanowić się, jakie sprzęty są nam niezbędne do pracy, wszystkie akcesoria kosmetyczne. Musimy pomyśleć także, czy startujemy w pojedynkę czy lepiej zaplanować zatrudnienie dodatkowego personelu.

7. W dzisiejszych czasach promocja to podstawa sukcesu, tak więc należy pomyśleć o reklamie zarówno w internecie (własna strona internetowa) czy bannerach, ulotkach.

Myślisz, że to za dużo? Boisz się, że nie dasz rady? Nic bardziej mylnego!

Otwieramy gabinet kosmetyczny


Jeśli przeraża Cię nadmiar kroków do wykonania, to może warto zastanowić się nad opcją bliskiej współpracy z nami, która ułatwi wiele formalności i pomoże zorganizować wszystko w najwyższym standardzie jakości usług.


Eveline Strauss CosmeticsFirma Cosnet pomoże Ci otworzyć salon kosmetyczny Eveline Strauss!

Ułatwimy Ci start z biznesem na najwyższym poziomie! Przedstawimy Ci sposób rozpoczęcia oraz prowadzenia działalności przez okres czterech lat.

Planowane przedsięwzięcie, ze względu na patronat partnera strategicznego jakim jest Cosnet sp. z o.o. nie wymaga zaangażowania dużych zasobów kapitałowych.

 

 


Rozpoczęcie działalności wiązało się będzie z zasobami na:

 - przystosowanie lokalu (gabinet w wersji podstawowej powinien mieć ok. 40m2 powierzchni)

- urządzenia i meble kosmetyczne (cały sprzęt będzie pochodził z firmy Cosnet. Umożliwia to na znaczne obniżenie cen zakupu a przede wszystkim na zakup innowacyjnych urządzeń kosmetycznych wyróżniających ofertę gabinetu na rynku)

- koszty marketingowe (celem jest poinformowanie grupy docelowej o otwarciu salonu. Uruchomienie kampanii reklamowej, strona internetowa, Fanpage na Facebooku, ulotki, dni otwarte.)

W ofercie salonu mogłyby znaleźć się następujące zabiegi:

Innowacyjne zabiegi na twarz

- Infuzja tlenowa
- Maska świetlna w połączeniu z maskami żelowymi
- RF - Fale radiowe
- Elektroporacja

Podstawowe zabiegi na twarz

- Mikrodermabrazja
- Bio-lifting
- Elektrostymulacja
- Galwanizacja i jonofereza
- Peeling kawitacyjny
- Ultradźwięki
-Masaż endodermiczny twarzy
- Kontrola nawilżenia

Zabiegi na ciało z użyciem urządzeń


- fale radiowe - RF
- ultradźwięki (opcja)
- Elektrostymulacja
- Infuzja tlenowa (opcja)


Depilacja woskiem

Zabiegi na dłonie i stopy

- manicure
- pedicure
- manicure i pedicure przy użyciu lakierów hybrydowych


Henna


Zabiegi kosmetyczne na twarz na bazie kosmetyków Apis


- dla cery dojrzałej
- dla cery suchej i wrażliwej
- dla cery trądzikowej
- dla cery naczynkowej
- zabiegi eksfoliujące

Zabiegi kosmetyczne na ciało

Wszystkie przedstawione zabiegi będą realizowane przez przeszkolony personel. Szkolenie personelu będzie odbywało się przez szkoleniowców Cosnet Sp z o.o.
Szkolenia są bezpłatne i są wartością dodaną do wyposażenia gabinetu.
W miarę rozwoju gabinetu planowane jest wprowadzenie do oferty zabiegów wyszczuplających i kształtujących figurę oraz zabiegów epilacji przy użyciu urządzeń IPL.
Jeśli jesteście zainteresowani szczegółową ofertą współpracy, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: 71   712 - 03 - 03