...

 

Wybór frezarek na rynku jest ogromny. Różnią się wyglądem, parametrami technicznymi i co najważniejsze przeznaczeniem. Przy wyborze najbardziej odpowiedniej frezarki należy w pierwszej kolejności kierować się tym do jakich zabiegów będzie nam ona służyć. Następnie wybrać producenta, który oferuje sprawdzone najlepiej europejskie produkty.

Jednym z wiodących producentów frezarek na rynku jest niemiecka firma NSK. Oferuje ona szeroki wybór sprzętu zarówno do manicure jak i pedicure. NSK jako pierwotny producent sprzętu stomatologicznego przerzucił wykorzystywane technologie do stworzenia innowacyjnych i wysokiej jakości frezarek kosmetycznych i podologicznych.

Frezarki przeznaczone do zabiegów manicure oferowane przez firmę NSK to lekkie, stabilne urządzenia wykorzystywane zarówno w mobilnym jak i stacjonarnym gabinecie kosmetycznym czy stylizacji paznokci.

POWER NAIL 300 i POWER NAIL 500

Frezarka do manicure Power Nail 300 i Power Nail 500 to urządzenia kompaktowe wyposażone w łatwy do czyszczenia panel sterowania z wygodnym uchwytem na rękojeść. Obie frezarki idealnie sprawdzają się w gabinetach stylizacji paznokci. Przeznaczone są do zabiegów manicure, zabiegów przedłużania paznokci metodą żelową i akrylową.

Frezarka Power Nail 300 posiada wygodne pokrętło do płynnej regulacji prędkości. Frezarka kosmetyczna Power Nail 500 natomiast wyposażona jest w wyświetlacz LCD, cyfrową klawiaturę do sterowania prędkością obrotów oraz zmiany kierunku obrotu frezu. Oba urządzenia posiadają regulowaną prędkość w zakresie od 2000 do 30000 obrotów na minutę, możliwość zmiany kierunku obrotów prawo/lewo oraz możliwość podłączenia pedału nożnego. Frezarka do manicure Power Nail 300 i frezarka kosmetyczna Power Nail 500 to bardzo wygodne i funkcjonalne urządzenia. Cicha praca silnika znacznie podwyższa komfort pracy podczas wykonywania zabiegów. Obie frezarki wyposażone są  w lekką, wygodną rękojeść z mikrosilnikiem produkcji japońskiej. Mocne, ergonomiczne i wytrzymałe rękojeści pozwalają na długą pracę urządzenia. Zastosowane zabezpieczenia blokują uruchomienie frezarki w przypadku niewłaściwego zamocowania frezu. W takim przypadku na panelu sterowania pojawia się komunikat ostrzegawczy.

Frezarka do manicure niemieckiej marki NSK to idealny wybór dla osób, które zajmują się stylizacją paznokci na co dzień. Dzięki wysokiej jakości urządzenia i mikrosilnika Power Nail 300 i Power Nail 500 to najlepszy wybór do salonów kosmetycznych i dla stylistek paznokci.