...

Frezarka PODIAVAC PDV 30 jest frezarką idealnie dostosowaną do zabiegów pedicure zarówno w gabinetach kosmetycznych jak i gabinetach podologicznych. Parametry techniczne urządzenia znacznie przyczyniają się do skrócenia zabiegu, wykonanie go bez zapylenia pomieszczenia dzięki wydajnemu pochłaniaczowi. Możliwość ustawienia prędkości i siły ssania oraz zaprogramowanie tych funkcji sprawia, że urządzenie jest gotowe do użytku niemalże od razu. Wymiana worków na pył jest bardzo prosta i w przypadku zapełnienia wymiana trwa zaledwie parę sekund, dzięki czemu można kontynuować zabieg bez przestojów czasowych. Wszystko to wpływa na możliwość zwiększenia ilości zabiegów w ciągu dnia. Ponadto lekka, wygodna rękojeść nie męczy dłoni co jest niezwykle ważną cecha podczas wykonywania kilku lub kilkunastu zabiegów w ciągu dnia. 

PODIAVAC PDV 30 OKIEM UŻYTKOWNIKÓW:

Prowadzę salon podologiczny dlatego też postanowiłam zainwestować w odpowiedni sprzęt czyli frezarkę dobrej jakości. Wybrałam niemiecką frezarkę z pochłaniaczem pyłu PODIAVAC PDV30. Frezarka posiada rozpiętość obrotów od 5 do 30 000 co w ogromny sposób ułatwia pracę. Opracowując stopę można to zrobić w sposób bardzo szybki i przede wszystkim dokładny. Podiavac ma zamontowany pochłaniacz pyłu z wymiennymi workami. Worki są bardzo wydajne, a urządzenie samo informuje o konieczności ich wymiany na nowy. Szybka i prosta wymiana frezu sprawia, że nie muszę tracić czasu na montowanie a zabieg przebiega płynnie. Frezarka pracuje cicho a dodatkowym atutem jest to, że może pracować zarówno z pochłaniaczem jak i bez. Ze względu na możliwość pracy na bardzo wysokich obrotach znacznie skraca się czas zabiegu a co za tym idzie ilość zabiegów w ciągu dnia zwiększyła się.

GABINET PODOLOGII MIŃSK MAZOWIECKI

 

 

 

Kupując frezarkę do salonu chciałam przede wszystkim nabyć sprzęt dobrej jakości. Podiavac ze względu na dużą skalę prędkości jaką posiada sprawia, że zabiegi można wykonywać znacznie szybciej. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, intuicyjne. Zamontowany pochłaniacz spełnia doskonale swoja funkcję, po zabiegu nie unosi się pył w pomieszczeniu. Frezarka jest bardzo wygodna podczas pracy i z łatwością można przenosić ją w inne miejsca w zależności od potrzeby. Dobra jakość wykonania i funkcje jakie posiada urządzenie dają mi satysfakcję z zakupu.

SALON KOSMETYCZNY BĘDZIN