...

Zazwyczaj fotele elektryczne postrzegane są jako fotele przeznaczone do ośrodków odnowy biologicznej czy SPA. Ale warto zwrócić uwagę na to, że wybór wśród „elektryków” jest dość szeroki i można wybrać odpowiedni fotel nawet do małego gabinetu. Takim fotelem jest:

FOTEL ELEKTRYCZNY CLASSIC

Fotel Classic sterowany jest pilotem co znacznie poprawia komfort pracy. Nie trzeba używać siły aby zmienić jego pozycję. Specjalna konstrukcja fotela sprawia, że jest idealny dla małych gabinetów gdyż regulacja wysokości odbywa się wyłącznie w płaszczyźnie pionowej. Fotel więc nie zmienia swojego położenia przy podnoszeniu względem przód/tył jak to jest zastosowane w większości foteli elektrycznych. Podnóżek posiada regulację elektryczną wysokości. Zmiana pozycji więc nie sprawia większego problemu. Oparcie fotela rozkłada się do pozycji leżącej i sterowane jest również elektrycznie przy pomocy pilota. Otwór w zagłówku oraz elektrycznie sterowana funkcja kołyski sprawiają, ze fotel Classic nadaje się do wykonywanie całego spectrum zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało. Dodatkową zaletą jest możliwość zmiany pozycji podłokietników co ułatwia wchodzenie i schodzenie z fotela klientom. Oprócz tego podłokietniki można łatwo zdemontować ułatwiając sobie dobranie dogodnej pozycji podczas wykonywania np. masażu.

Innym rodzajem fotela elektrycznego jest FOTEL KOSMETYCZNY ELEKTRYCZNY LUX 5 pedicure

LUX 5 jest również fotelem elektrycznym sterowanym pilotem z dzielonymi podnóżkami. Jest to fotel najchętniej wybierany przez klientów do salonów kosmetycznych. Jego wysoka jakość, funkcjonalność i wygląd w stosunku do ceny sprawiają, że cieszy się on ogromną popularnością. LUX 5 wyposażony jest w 5 silników do sterowania wysokości, kąta nachylenia oparcia, kąta nachylenia siedziska oraz sterowania wysokości każdego z podnóżków osobno. Pilot sterujący jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze. Eleganckie, wykończone drewnianymi elementami podłokietniki łatwo się podnoszą i demontują. Regulowany podgłówek z otworem sprawia, że w szybki i prosty sposób można dobrać odpowiednią wygodną dla klienta pozycję. Fotel kosmetyczny elektryczny LUX 5 wykonany jest z ekologicznej skóry, łatwej w utrzymaniu czystości i higienie. Stabilna podstawa oraz wykonanie siedziska dają poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Fotel LUX 5 zdecydowanie jest fotelem posiadającym wszelkie niezbędne funkcje konieczne do wykonywania zabiegów zarówno w gabinetach podologicznych jak i kosmetycznych. 

Do grupy foteli kosmetycznych elektrycznych należą również fotele, które zamiast dzielonych podnóżków do pedicure posiadają tzw. „płetwę”. Fotel kosmetyczny elektryczny LUX 3 sterowany elektrycznie, podobnie jak fotel kosmetyczny elektryczny LUX 5, za pomocą pilota. Tak jak w fotelu LUX 5 podobnie tutaj całość zarówno oparcie, siedzisko i podnóżek sterowane są elektrycznie. Różnica polega na tym, że fotele elektryczny LUX 3 posiada 3 silniki a podnóżek nie jest dzielony tylko w całości. Sprawia to, że fotel elektryczny LUX 3 świetnie nada się jako fotel do masażu oraz innych zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało. Fotel elektryczny LUX 3 jest idealnym rozwiązaniem do salonów SPA i odnowy biologicznej a także do mniejszych gabinetów kosmetycznych. Wyróżnia go wysoka jakość wykonania, świetna funkcjonalność oraz elegancki i stylowy wygląd, który pasuje do każdego wnętrza gabinetu czy salonu.