...

Sezon Podologiczny trwa cały rok

Pedicure to z pewnością jeden z podstawowych zabiegów jaki wykonuje się w gabinetach kosmetycznych. Choć najwięcej takich zabiegów robi się latem to należy pamiętać, że o stopy powinniśmy dbać cały rok. Rynek podologiczny rozwija się bardzo prężnie dlatego też co raz więcej powstaje gabinetów specjalizujących się wyłącznie w tej dziedzinie. Myśląc o założeniu salonu kosmetycznego powinniśmy bardzo dużą uwagę skupić na tym, aby wygospodarować odpowiednie miejsce do zabiegów pedicure. Obecnie rynek proponuje wiele rozwiązań w urządzeniu gabinetów podologicznych od narzędzi poprzez urządzenia kosmetyczne i specjalistyczne fotele. Przy wyborze warto zwrócić szczególną uwagę na jakość oraz pochodzenie towarów.

 

 

 

 

 

 

 

 

Jednym z bardziej cenionych na rynku europejskim producentem mebli kosmetycznych jest włoska Vismara. Spośród swojej oferty godne polecenia są fotele przeznaczone do zabiegów pedicure:

Podo Long Island

Jest to profesjonalny fotel podologiczny zaprojektowany specjalnie do zabiegów pedicure. Wygodny zarówno do pracy jak i dla klienta. Fotel Long Island pokryty jest skórą w dwóch kolorach białym i brązowym. Osadzony został na solidnej drewnianej podstawie w kolorze venge. Siedzisko obraca się o 360º dzięki czemu ułatwia siadanie i schodzenie klientowi. Ponadto funkcja regulacji względem przód/tył pozwala dostosować go do wzrostu każdego klienta.  Do całego zestawu dołączona jest misa z koloroterapią i funkcją jacuzzi i podłączeniem do sieci wodociągowej. Rozwiązanie takie pozwala uniknąć niewygodnego noszenia ciężkich misek z wodą do kąpieli stóp. Hydromasaż posiada regulację siły strumienia powietrza dzięki czemu każdy klient może poczuć wyjątkową siłę relaksu jaką daje kąpiel bąbelkowa stóp. Koloroterapia natomiast oddziałując na zmysły wzmocni efekty zabiegowe, zrelaksuje i odpręży. Misa doposażona jest w prysznic ułatwiający zarówno wykonanie zabiegu jak i czyszczenie wanny po skończonym pedicure. Zamontowany, wygodny podnóżek dodatkowo wzmacnia komfort zarówno klienta jak i ułatwia wykonanie pracy podologowi. Fotel kosmetyczny Long Island spełni oczekiwania profesjonalnych salonów podologicznych, kosmetycznych oraz ośrodków SPA i Wellness.