Koszyk

(Pusty)

Wartość: 0,00 zł

Do darmowej dostawy brakuje 300.00 zł
Frezarki podologiczne

Frezarki podologiczne

Frezarka kosmetyczna jest dziś niezbędnym wyposażeniem każdego gabinetu kosmetycznego. Prezentujemy Państwu szeroki wybór profesjonalnych frezarek do manicure i pedicure. Nowoczesna frezarka do pięt ma wiele funkcji dodatkowych, jak pochłaniacz pyłu, płaszcz wodny, które uprzyjemniają zabieg podologiczny.

Wstecz
 • Frezarki z płaszczem wodnym

  Frezarki z płaszczem wodnym

  Płaszcz wodny poprawia komfort zabiegu i odczucia naszego klienta. Zabieg frezowania na mokro jest przyjemniejszy, nie ma uczucia tarcia czy przypiekania i do tego jest bardzo higieniczny, bo pył nie wydostaje się do pomieszczenia.
  Więcej
 • Frezarki z pochłaniaczem pyłu

  Frezarki z pochłaniaczem pyłu

  Frezarka z pochłaniaczem pyłu niweluje przedostawanie się pyłu do dróg oddechowych oraz osadzanie się go w gabinecie kosmetycznym. Jest to niezbędny element pracy podologów, gdyż specjaliści Ci narażeni są często na kontakt z chorobami skóry jak grzybica i brodawki.
  Więcej

Polecamy

Na czym polega darsonwalizacja?

Działa dezynfekująco i bakteriobójczo, poprawia krążenie i odżywia. Dziś przyjrzymy się bliżej zabiegowi darsonwalizacji.

 


Ostatni dzwonek przed latem na zabiegi złuszczające!

Okres przed wakacjami to doskonały czas na oczyszczanie i eksfoliacje. Takich zabiegów raczej nie powinniśmy przeprowadzać latem, kiedy wrażliwa skóra będzie wystawiana na intensywne działanie słońca. Dowiedz się zatem, w jaki sposób przygotować swoją cerę przed urlopem!


Koloroterapia - idealna na zakończenie zabiegu!

maska świetlna

Chromoterapia, czyli leczenie światłem może być włączona do tradycyjnych zabiegów kosmetycznych w celu wzmocnienia i przyspieszenia efektu danego zabiegu. 


Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij